Zobacz fotorelację z X muzycznego festiwalu Barbakan na Lubiczu w Krakowie

W miniony weekend mieliśmy okazję uczestniczyć w X Muzycznym Festiwalu Barbakan na Lubiczu w Krakowie! Był to niesamowity czas, wypełniony dobrą energią, pięknymi dźwiękami i przemiennemu entuzjazmowi gości. Jako część fotorelacji prezentujemy poniższe zdjęcia i chcemy się z Wami podzielić adrenaliną, jakiej doświadczyliśmy na festiwalu.

W całym kompleksie Lubicz rozbrzmiewała muzyka najlepszych polskich artystów – od hip-hopu po jazz i blues. Na naszej relacji zostawiły silne wrażenie szczególnie energiczna publiczność i muzycy koncertujący na scenie. Radośnie tańczono w parku, na żywo oglądano koncerty i stoiska, bawiono się z przyjaciółmi i tworzono niezapomniane wspomnienia na długie lata.

Zachęcamy Was do obejrzenia naszej fotograficznej relacji z X Muzycznego Festiwalu Barbakan. Jeśli szukasz mocnych wrażeń i inspiracji muzycznych, widok Lubicza jest tym czego potrzebujesz! Zapraszamy Cię do obejrzenia galerii poniżej.

Na X muzycznym festiwalu Barbakan w Krakowie doszło do wielu niezapomnianych wydarzeń. Wszyscy, którzy uczestniczyli w festiwalu mają teraz okazję do przeżycia fotorelacji. Nasi reporterzy na miejscu dostarczyli piękne zdjęcia bardzo barwnej imprezy. Widać na nich artystów, sceny i publiczność w całym swoim blasku! Na początek przybliżmy ogólne widoki, jakie udało się zarejestrować z tego wyjątkowego miejsca. Przyglądając się tym fotografiom można poczuć smak tego, co było na festiwalu.

Festiwal Barbakan odbywa się regularnie od kilku lat i każdego roku gromadzi tłumy fanów różnych gatunków muzycznych. W tym roku kurtyna wykrzywiona była prawie do samego rana! Na scenie pojawili się artyści m.in ze Stanów Zjednoczonych, Francji i Wielkiej Brytanii, których serwowali dla nas doprawdy cudowne mieszaniny różnych styli i aranżacji. Lubicza jest niewielkim miasteczkiem położonym między Krakowem a Lwowem, bo to tu ulokował się Bobrzaniec – unikalne miejsce z otaczającą go starodrzewską przyrodą. I tu scena X festiwalu stała się centrum licznych atrakcji: małego targu, kilku parków rozrywki i całej speny ciekawych koncertów.

Widok fotorelacji obrazuje to wspaniałe święto muzyki jakby zaproszenia do wpadnięcia do Lubiczyna. Po obejrzeniu jej trudno nie chcieć tam wracać! Sprawdźcie jeszcze raz!

Polska jest bogatym i wspaniałym krajem, w którym szczególnie cenimy naszą kulturę i tradycje. Coroczny muzyczny festiwal Barbakan na Lubiczu to doskonały przykład tego, jak cenimy nasze dziedzictwo.

Barbakan to kilka dni wypełnionych muzyką muzycznego folkloru w najlepszym wydaniu. Oprócz muzyki, festiwal zawiera warsztaty produkcji filmowej, pokazy tańca i efekty specjalne. Jest to również doskonała okazja do poznania grup regionalnych i jednostek artystycznych.

W tym roku odbył się X Muzyczny Festiwal Barbakan na Lubicz w Krakowie, dając możliwość poznania lokalnej sceny muzycznej i jej bogactwa. Przedstawiamy profesjonalną fotorelację z tego fantastycznego święta muzyki narodowej. Prześledźcie szlaki wiodące do lokalnych zespołów i artystów, korzystając z nieokiełznanych uczuć, obrazów i muzyki, które pochodzą z tego pięknego regionu. Zacznijmy!

Fotorelację można obejrzeć [tu]. To święto muzyki było naprawdę imponujące – przedstawiało uderzające wspomnienia skupione na pragnieniu odbiorcy do tego piękna, magii po prostu trzeba było tam być.

Kolejny raz, polska tradycja okazała się silna, stwarzając niesamowitą atmosferę podczas imprezy X Muzycznego Festiwalu Barbakan na Lubiczu w Krakowie. Dzięki fotorelacji, teraz możecie doświadczać chwil z festiwalu z bliska!