Przyjdź na X muzyczny festiwal barbakan w Krakowie

Miasto Kraków nigdy nie schodzi ze sceny kulturalnej i muzycznej. W tym miesiącu odbędzie się festiwal Barbakan Music Festival, który ma na celu przynieść wyjątkowy muzyczny doświadczeni dla mieszkańców i gości Krakowa.

Odzież sportowa, sportowe obuwie lub stroje ludowe są czymś zupełnie naturalnym podczas trwania Barbakanu. Jednak Barbakan to więcej niż tylko muzyczne wydarzenia. Na festiwalu zainteresowani mogą zobaczyć teatralne prezentacje, obejrzeć sztuki plastyczne, a nawet poprosić o instrukcje tańca serdecznie. Każdego roku Festiwal oferujce program bogatszy od poprzedniego.

W tym roku Festiwal Barbakan będzie miał miejsce w piątkowy wieczór, 24 lipca 2020 r. Miejscem docelowym jest Plac Nowy – otwarta przestrzeń publiczna i pobliże targowiska Gesslera. Muzyk z całego świata zamierza połączyć swoje duchy w tym wspaniałym koncercie w ciągu dwóch godzin.

Bilety są już dostępne, więc jeśli chcesz poszerzyć swoje horyzonty podczas Festiwalu Barbakan, kup bilet i przybywaj! Poza tym, wejdź na stronę internetową Festiwalu aby dowiedzieć się więcej. Zapraszamy!

Coroczny Festiwal Muzyczny Barbakan w Krakowie to wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, które łączy nowoczesną muzykę z tradycyjną, barwną atmosferą miasta.

Tegoroczny X edycja Festiwalu Barbakan odbędzie się w dniach 22 do 24 sierpnia 2019 na dziedzińcu Wawelu, jednym z najbardziej rozpoznawalnych symboli Krakowa.

Na festiwal przybędzie wielu znanych muzyków z całego świata, tj. Yola (USA), Fonkladów z Poznania, Maya Jane Coles (UK/Niemcy) czy kultowa grupa Hamacaz (Francja). Głowny gwiazdor – Juan Diego Flóres (Buenos Aires) poprowadzi specjalne seminarium tańca, na którym goście będą mogli doświadczyć salsy i tanga, poznać ich historię i techniki. Organizatorzy planują również dodatkowe atrakcje: animacje uliczne, pokazy fiery, obejrzenie aktów kabaretowych i koncertów jako opening preludium.

Jeśli lubisz zmysłowy rytm latynoskiego tańca lub po prostu szukasz niesamowitych wrażeń – przyjdź na X Muzyczny Festiwal Barbakan! Przekonasz się, że Kraków da Ci więcej niż się spodziewasz!

Mieszkańcy Krakowa i okolic mają wyjątkową okazję, aby uczestniczyć w muzycznej rozrywce podczas tegorocznego X Muzycznego Festiwalu Barbakan. Festiwal odbędzie się w dniach 13-16 czerwca i pozwoli fanom muzyki rozkoszować się koncertami zarówno zagranicznych, jak i polskich artystów.

Ten ekscytujący festiwal podaje dokładny line-up dla każdego dnia i obejmuje gatunki od indie rocka, popu, hip-hopu, a nawet electro. Koncerty odbędą się na Starym Mieście, a każdy może znaleźć coś dla siebie. Impreza zakończy się w niedzielny wieczór letnim pokazem sztucznych ogni – wystarczy przybyć, aby to zobaczyć.

Jeśli szukasz koncertu lub planujesz cały weekendowy plan imprezowy – X Muzyczny Festiwal Barbakan ma idealne coś dla ciebie! Wypełniony muzyką i pełen świetnych atrakcji festiwal stanie się słoneczną odskocznią od codziennych obowiązków. Dołącz do nas w Krakowie, aby doświadczyć czegoś, co przejdzie do historii!

Mieszkańcy Krakowa! Przyjdźcie i bawcie się niesamowicie na X Muzycznym Festiwalu Barbakan, który odbędzie się w Krakowie 24-25 sierpnia. Znajdziecie tu wszystko, czego potrzeba do zrobienia prawdziwie pamiętnej imprezy – mnóstwo doskonałej muzyki, doskonałych jedzenia oraz kreatywnych spotkań.

Festiwal rozpocznie się w piątek 24 sierpnia, a jego wzbogaconym programem będzie koncert gwiazdy festiwalu – At the Drive-In. Następnie w sobotę otrzymacie szansę obejrzenia kilku parodii filmów i teledysków muzycznych produkowanych przez lokalnych twórców obserwujących nowoczesną muzykę, wzbogaconą przez tradycyjne, staropolskie dźwięki ludowe.

Jeśli chcecie zjeść coś pysznego i lekkiego przed koncertem, odwiedźcie nasz food market stworzony przez lokalnych restauratorów. Na miejscu będzie można wybierać spośród różnorodnych potraw skomponowanych według tradycji małopolski obyczajów kulinarnych. Warsztaty pierwszej pomocy dotyczącej gotowania będą również prowadzone przez uznanego szefa kuchni Marka Ciseka.

Festiwal X Muzyczny Barbakan to także świetna okazja do spotkań z ludzmi z podobnymi zainteresowaniami – zaproszone zostaną gwiazdy scen modowych, artystycznych oraz muzycznych, oraz armia miłośników i nadesłanych gości. Bawcie się ze swoimi nowymi przyjaciółmi na całonocnym tańcu ubogim wszelkiego rodzaju estetycznie transformacyjne doznania!

Zarezerwujcie sobie czas 24-25 sierpnia na X Muzyczny Festiwal Barbakan aby dobrze się bawić i poznawać zarazem lokalne danie tradycyjne jak i mnogość kulturalnych dorobków innowatorskiej muzyki.