Festiwal muzyczny w Krakowie – Barbakan powraca!

X Barbican Music Festival odbędzie się w Krakowie. Festiwal będzie 3-dniowym wydarzeniem, które umożliwiła firma Lubicz Productions – czołowy producent festiwali muzycznych w Polsce.

To jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń muzycznych w Krakowie w tym roku.

Barbakan powraca do Krakowa, jednego z najstarszych i najbardziej tradycyjnych festiwali muzycznych w Polsce. Festiwal, który odbędzie się na terenie zabytkowej dzielnicy Wine Market, 22 września zaprezentuje 40 niezapomnianych chwil.

XBarbican Festival to coroczny weekend wypełniony różnorodną ofertą koncertów na światowym poziomie, wieczorów klubowych i imprez. W związku z tym jest to dobrze znana opcja zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Została założona w 2007 roku przez dyrektora generalnego Barbican Centre Roberta Wattsa, który chciał wnieść do Krakowa to, co Londyńczycy znali jako „London sound”.

Festiwal muzyczny X barbacan powraca i tym razem przybywa do Krakowa w centrum miasta.

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 6-8 lipca w Hali Lubicz i wystartuje ponad 50 międzynarodowych zespołów, a także lokalna muzyka polska.

Jeden z najważniejszych i najbardziej prestiżowych festiwali muzycznych w Krakowie powraca od sezonu 2018 do swojego Barbakanu.

Kluczowym wydarzeniem po raz kolejny w tym roku będzie Barbakan Music Festival, który od ponad trzydziestu lat odbywa się na terenie Placu Zbawiciela i Kazimierza, ze znanym line-upem prezentującym cykl koncertów.

Zeszłoroczna edycja wciąż imponowała wielu swoim wyjątkowym i niecodziennym podejściem do kultury. Festiwal zgromadził artystów z całego świata, którzy zaprezentowali swoją twórczość w niekonwencjonalny sposób, dając w efekcie naprawdę odświeżające doznania.

Festiwal muzyczny Barbican powróci do Krakowa, ponieważ organizatorzy potwierdzili, że nie przeniosą się do innego miasta. To dobra wiadomość dla wszystkich melomanów, którzy po raz kolejny będą mieli okazję posłuchać szerokiej gamy gatunków i wykonawców.

Festiwal muzyczny Barbican to coroczna międzynarodowa impreza muzyczna założona w 1997 roku przez Richarda Bransona w celu zgromadzenia czołowych wykonawców z całego świata.

Festiwal Barbican powraca do Krakowa po 9 latach w składzie najlepszych artystów muzyki elektronicznej i indie. Na tym letnim festiwalu możesz cieszyć się wysokiej jakości muzyką za darmo, a najlepsze jest to, że odbywa się na świeżym powietrzu!

Tegoroczny skład obejmuje Lcd Soundsystem, Mura Masa, Mykki Blanco, The Black Madonna, Alfa Mistra i nie tylko.

Barbican, niezależny festiwal w Krakowie, powrócił już po raz piąty. Jej głównym celem jest stworzenie platformy dla niezależnych polskich artystów i muzyków.

Po pięciu latach bezczynności do Krakowa powrócił festiwal muzyczny Barbican. To twórcze i kulturalne wydarzenie miasta odbędzie się na terenie dawnego Teatru Stanisławskiego od 23 maja do 1 czerwca.

Jaka jest jedna rzecz, którą możesz zagwarantować na festiwalu muzycznym w Krakowie? Będzie pełna energii, emocji i muzyki. Tegoroczna edycja festiwalu muzycznego X barbakan zapowiada się na szczęście, niespodzianki i wspomnienia.

Barbakan powraca! Jeden z najbardziej lubianych festiwali w Polsce po raz siódmy powraca z wyjątkową mieszanką jazzu, rock’n’rolla, folku i bluesa. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 19 czerwca w Sali Muzycznej w historycznym centrum Krakowa.

Jeśli kochasz koncerty na żywo z bliska i osobiście, nie przegap swojej szansy na zobaczenie tego niesamowitego wydarzenia!

Festiwal muzyki X barbakan powrócił po raz drugi po rocznej przerwie. Festiwal ma stanowić platformę dla wschodzących artystów i muzyków z całego świata.

Edycja 2019 X barbican music festival zgromadzi w Krakowie w Polsce ponad 100 wschodzących talentów z całego świata. Zaprezentuje ponad 300 koncertów w ciągu tygodnia, z udziałem takich gwiazd jak Bonobo, Kamasi Washington i GZA.

Do Krakowa powrócił festiwal muzyczny X Barbican, a wraz z nim lista kluczowych wymagań. W tym roku główny nacisk położono na ekspansję.

Wydarzenie odbywa się w historycznym centrum Krakowa i będzie gościć wielkie nazwiska w muzyce elektronicznej, w tym Martin Garrix, David Guetta, Charli XCX, Steve Aoki i wielu innych.

Jeśli chodzi o festiwale muzyczne, to wiele osób wybierze się na ten, który jest w ich mieście. Jednak niektórzy woleliby podróżować na dobry festiwal.

X Barbican Music Festival powstał po raz pierwszy w Londynie, ale od tego czasu odbywa się w wielu innych miastach. W tym roku powraca do Krakowa i tym razem zawiera wydarzenie dla lokalnych talentów, które odbędzie się 10 października 2018 w Distortion Club.

W trzeciej edycji festiwalu wystąpią najbardziej oczekiwani artyści z całego świata, w tym Four Tet, Richie Hawtin, Daphni i Leon Vynehall, którzy wywołali falę swoimi wyjątkowymi produkcjami.

Festiwal muzyki barbakanowej powraca w Krakowie. Odbywa się w jednym z najważniejszych i najpiękniejszych miejsc miasta – Kazimierzu.

Budynki, które obecnie tworzą Barbakan w Krakowie, powstały na szczycie średniowiecznego przedmieścia Lubicz, które według legendy zamieszkiwała wróżka Lubica, która przeklinała mieszczan za okrucieństwo wobec niej. Każdej nocy latała i niszczyła każdy budynek, który ludzie wznieśli na szczycie jej mieszkania – aż pewnego dnia niepokoiła ją grupa podróżników z Węgier, którzy zbudowali na nim karczmę. Za karę za wkroczenie Lubica wysłała ich na wygnanie na Węgry i przenosiła z miejsca na miejsce, aż dotarli do dnia dzisiejszego.