Festiwal muzyczny Barbakan – bilety już w sprzedaży

Kolejna edycja Festiwalu Muzycznego Barbakan rozpoczyna się za miesiąc i bilety są już dostępne w sprzedaży! Jest to coroczny festiwal muzyczny, który odbywa się we Wrocławiu. Cały wieczór na kilka scen poświęcony będzie muzyce alternatywnej i punkowej.

Podczas tegorocznego Festiwalu usłyszymy wiele ekscytujących grup muzycznych, wśród nich: Ostróda, Punkrock FM czy Coverup. Ten festiwal oferuje niedrogie bilety, aktywność grup fanów oraz zabawę do białego rana! Garść wolności i jemeńskiego szału gwarantowana!

Zostało jeszcze kilka biletów widowni i polecamy skorzystanie z okazji, aby dołączyć do tej imprezy. Więcej informacji na temat rezerwacji można znaleźć na stronie internetowej festiwalu, gdzie można również kupić bilety.

Brakowało Ci czegoś świetnego, pozytywnego na nadchodzące lato? Nie szukaj dalej – wszystko co musisz wiedzieć to festiwal muzyczny Barbakan, na który zdecydowanie nie możesz się nie wybrać! Różnorodne gatunki muzyczne, doskonała atmosfera i mnóstwo dobrej zabawy – tego możesz spodziewać się podczas tego odważnego artystycznego wydarzenia.

Organizatorzy przygotowali dla uczestników cały szereg interesujących niespodzianek w postaci koncertów żywych kapel, jam sessions i przedmiotów autografowanych przez gwiazdy. Możliwościami jest naprawdę wiele – od rocka po pop i od hip-hopu po jazz. Wreszcie będziesz mieć okazję usłyszeć swoje ulubione składy i gwiazdy w akcji.

Bilety już są dostępne, więc weź swojego pen drive’a i idź do sklepu po ten ekscytujący artystyczny prezent. Nie możesz sobie pozwolić na pominięcie tego 2-dniowego orzeźwienia muzycznego!

Barbakan Music Festival – zbliża się jedno z najbardziej oczekiwanych muzycznych wydarzeń tego roku! Od 9 do 16 sierpnia na terenie staromiejskiego rynku w Krakowie odbędzie się siedmiodniowy festiwal, którego scena będzie obfitować w światowej sławy artystów. Impreza ta stanowić będzie doskonałe połączenie nowoczesnej elektroniki i imprez klubowych z bogatym katalogiem muzyki improwizowanej.

Bilety do Barbakanu są już w sprzedaży i można je kupić online lub poprzez autoryzowane punkty sprzedaży. Organizatorzy przygotowali również specjalny program spotkań artystycznych oraz prezentacji specjalnych produkcji twórczych.

Jeśli jesteś miłośnikiem muzyki, prawdopodobnie masz już zarezerwowany bilet! W przeciwnym razie weź udział w Barbakanie, będziesz mógł doświadczyć nietuzinkowego i niepowtarzalnego programu muzycznego. Niecierpliwie czekamy na to wydarzenie!

Fani muzyki tradycyjnej będą mieli okazję, by dołączyć do trzeciej edycji Festiwalu Muzycznego Barbakan już w grudniu. Od 12-14 grudnia, odbędzie się ona w Rzeszowie i można już kupić bilety.

Festiwal skupia muzyków z Polski i z zagranicy, aby wspólnie wykonywać, grać, komponować i inspirować swoje muzyczne dzieło w interaktywnych warsztatach. W tym roku będziemy mieli szansę usłyszeć grupę Olsztyńskich Kolbergów, która oparty jest o etnografię regionu Warmii. Instrumentarium składa się z niezwykłych elementów tradycyjnego folkloru południowo-wschodniej Polski.

Każdego wieczoru ma miejsce koncert z projektem teatralnym i audio-wizualnym O.Trix. Projekt ten łączy jazz bass, akordeon, obój, saksofon i perkusje oraz muzykę tradycyjną i etno-elektroniczną.

Organizatorzy chcą pobudzać oryginalności tworzenia i inspirować sceny muzyczne oraz dziedzin artystycznych, aby wzbogacać doświadczenia uczestników. Jeśli chcesz dołączyć do festiwalu już teraz możesz kupić bilet na stronie internetowej Barbakanu (barbakanfestiwal.pl). Spraw by twórcze dzieło przeszedł z generacji na generacje!