Barbakan Music Festival to coroczny festiwal muzyczny organizowany przez Barbakan w Krakowie

Cieszymy się, że możemy zapowiedzieć przybycie m.in. Czesława Mozila, Soni Schell i Joe’go Chambessa po jednym z najbardziej wyczekiwanych festiwali muzycznych naszej stolicy Krakowa.

Tegoroczny Barbakan Music Festival już po raz ósmy odbędzie się w ostatni weekend listopada. Jest to doskonała okazja, aby spotkać się z przyjaciółmi i przeżyć koncerty w wyjątkowej atmosferze. W tym roku impreza dedykowana jest wszystkich fanów muzyki klasycznej, pop oraz rocka.

Markową sceną, na której swoje umiejętności może zaprezentować szeroki grono artystów, będzie plac Barbakan w sercu starego miasta. Ponadto zainteresowani mogą skorzystać z dużej oferty paneli dyskusyjnych, warsztatów muzycznych i spotkań z tuzami w branży muzycznej.

Już teraz organizatorzy są gotowi by uroczyście powitać na miejsce gości festiwalu! Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Barbakanu, gdzie dowiesz się więcej o tym jedynym Festiwalu Muzycznym, jaki przygotowano w stolicy Krakowa.

Kraków może się pochwalić kulturą i tradycją, która trwa od ponad tysiąca lat. Ale łącząc te tradycje z współczesną muzyką, mamy na myśli Barbakan Music Festival.

Barbakan Music Festival jest to autorski festiwal muzyczny, organizowany przez Barbakan od pięciu lat. Osiągnięciem tego wydarzenia jest wielokrotne nominowanie go do najlepszych europejskich festiwali muzycznych przez European Festival Awards.

Festiwal odbywa się głównie w Krakowie, ale także w innych polskich miastach, takich jak Warszawa, Gdańsk czy Katowice. Wydarzenie trwa kilka dni i obejmuje wystawy, pokazy filmowe, koncerty i specjalne projekty muzyczne.

Barbakan zaprasza artystów z całego świata, aby dostarczyli słuchaczom nowe doświadczenia i tworzyli fuzję muzyki różnych gatunków. Zawsze staraj się mieszać i eksperymentować z muzyką. Dzięki temu festiwal stale rośnie w popularności i stał się ważnym wydarzeniem rodzinnym.

Więcej informacji o Barbakan Music Festival można znaleźć na ich oficjalnej stronie internetowej. Przekonaj się sam – to jeden z najbardziej ekscytujących festiwali dla fanów muzyki na całym świecie!

Barbakan Music Festival to coroczny festiwal muzyczny, który odbywa się w Krakowie. Ten festiwal jest organizowany przez grupę Barbakan, skupioną wokół swojego liderem Michałem Lewisem – muzykiem jazzowym i producentem.

Festiwal poświęcony jest muzyce jazzowej z szerokim zakresem innych gatunków. W ciągu trzech dni występują artyści z Polski i z całego świata, prezentujący najbardziej przełomowe i nowe dźwięki.

Ubiegłoroczna edycja Barbakan Music Festival przyciągnęła prawdziwych fanów jazzu z całego świata do Krakowa. Wykonawcy wystawili przed publicznością oryginalne dzieła oraz hołdy oddane muzykom jazzowym z przeszłości – od Theloniusa Monka po Johna Coltran’a. Na scenie gościli: Avishai Cohen, Yaron Herman, Sheila Jordan, Junior Mance i inni.

W tym roku Barbakan Music Festival odbędzie się w dniach 9-11 lipca 2021 roku. Bilety są już dostępne online! Jeśli jesteś fanem jazzu i chcesz poznać nowe twarze sceny muzycznej, nie możesz tego przegapić!

Co roku krakowska publiczność może czekać na niezwykłe doświadczenia – nowe muzyczne wydarzenie, którym jest Barbakan Music Festiwal. Ten dwudniowy, bezpłatny festiwal pod wschodnimi murami Krakowa łączy ludzi z różnych miejsc z całego świata, aby dzielić się najlepszą muzyką, sztuką i smakiem tego miasta. W poprzednim roku tysiące osób brało udział w imprezie odbywającej się w sierpniu.

Gościem głównym Barbakanu był niemiecki DJ i producent muzyczny, Johannes Heil, który dał jedno z najlepszych występów na scenie. Poza nim przyciągnięli do Krakowa także: DVS1, Robert Hood, Floorplan, Ellen Allien, Kamerzysta i milion inni artyści. Jednym z ważniejszych elementow festiwalu jest odkrywanie fuzji polskiej i międzynarodowej sceny – jeśli chodzi o muzyków techno / house i ich wspaniałym odbiorcom.

Jeśli jesteś fanem muzyki elektronicznej lub poszukujesz niewielkich koncertów to festiwal jest idealnym miejscem dla Ciebie. Nastroje sprzed sceny są niesamowite a muzyka stale tworzy marzenia! Festiwal trafia do całego serca Krakowa i umocowuje mocnowe relacje pomiędzy lokalną publicznością oraz artystami, co dokumentuje jego energetyczna atmosfera pełna miłości.

Barbakan Music Festival stwarza atmosferę, która pozwala odpoinikajuiczc się od życia codzieiing i powietrze napelnione zostaje posmakiem dobrej zabawy i energi!! Nastepna edycja planowana jest na 2022!