Zobacz fotorelację z X muzycznego festiwalu Barbakan na Lubiczu w Krakowie

W niedzielę 21 lipca na krakowskim Rynku odbędzie się 10. festiwal muzyczny Barbakan na Lubicz. Tego dnia odbyło się 28 występów międzynarodowych i lokalnych zespołów takich jak Warsaw Contemporary Music Ensemble, Tongo Negra, Hejira i innych.

W tym dziale zamieszczamy fotorelację z 10. festiwalu muzycznego Barbakan na Lubicz w Krakowie.

Kraków jest powszechnie znany jako miasto kościołów i kultury. To także jedno z najpopularniejszych miast w Europie o niesamowitej historii, architekturze i ludziach. Festiwale muzyczne są popularne w Krakowie w okresie letnim, ale nie są tak znane na skalę światową. Pierwszy festiwal muzyczny, który odbył się w Krakowie odbył się w 2007 roku i nosił nazwę X festiwal muzyki barbakańskiej. Dziesiąta taka impreza odbyła się w dniach 24-30 lipca przy ponad 30 tysiącach odwiedzających (choć nie cieszyła się tak dużą popularnością na świecie).

W dniach 24-27 marca 2018 odbył się w Polsce 10. festiwal muzyczny Barbakan na Lubiczu w Krakowie. Organizatorem była organizacja charytatywna X Barbican.

Imprezy muzyczno-taneczne zostały połączone w jeden niesamowity show. Przez trzy dni i noce na placu przebywało około 100 000 ludzi. Uczestnicy przybyli z całego świata, aby wystąpić na ogromnej scenie z imponującym widokiem na Kraków.

W dniach 27-29 lipca odbył się 10. festiwal muzyczny Barbakan na Lubiczu w Krakowie. Jest to 3-dniowe wydarzenie gromadzące najlepszych DJ-ów, producentów, artystów i nie tylko.

Tegoroczna edycja obejmowała Cirez D, Tiga & Audion, Riva Starr i wielu innych.

Kraków słynie z wydarzeń kulturalnych oraz bogatej historii. Świetnym tego przykładem jest Barbican Music Festival, który jest jednym z najpopularniejszych kierunków dla melomanów na całym świecie.

W dniach 1-3 września w Krakowie odbył się 10. festiwal muzyczny Barbakan na Lubiczu, organizowany przez X barbican. Po raz pierwszy ludzie mogli swobodnie wejść na festiwal zamiast płacić za bilety pierwszego dnia.

Impreza odbyła się na ogromnym terenie nad brzegiem rzeki Czerwonej. Scena główna i sceny boczne zostały umieszczone na dużym, otwartym polu, otoczonym wszelkiego rodzaju drzewami i roślinami. Ten wyjątkowy taras prezentował wyjątkowy widok na Kraków nocą.

Wydarzenie przyciągnęło lokalne i międzynarodowe celebrytki z różnych gatunków, takich jak Ameryka Łacińska, Europa i Polska, aw ciągu 3 dni wzięło w nim udział ponad 40 tysięcy osób.

W 10. festiwalu muzycznym Barbakan na Lubiczu w Krakowie wzięło udział 40 000 osób.

Zobacz fotorelację z 10. festiwalu muzycznego Barbakan na Lubiczu w Krakowie:

Ponad 40 000 ludzi doświadcza tego, co często nazywa się muzyką „barbakanową” – mieszanką dźwięków folkowych i elektronicznych.

20 października w Krakowie odbyła się 10. edycja największego na świecie festiwalu darmowej muzyki Barbakan na Lubiczu. W ciągu 3 dni i 2 nocy w wydarzeniu wzięło udział ponad 100 tysięcy osób.

Zobacz fotorelację z 10. festiwalu muzycznego Barbakan na Lubiczu w Krakowie.

Tego lata nowy festiwal muzyczny X barbican świętował swoje dziesiąte urodziny ze wspaniałym składem międzynarodowych DJ-ów i występami na żywo 23 czerwca na ulicy Grodzkiej w Krakowie. Organizatorzy wydarzenia skupili się na występach na żywo, w których udział wzięli polskie zespoły, takie jak 20syl i Fundacja Baraka.

Festiwal odbył się w polskim mieście Krakowie, które słynie z różnorodnej kultury i tradycji. Zawierała muzykę z różnych gatunków na całym świecie, w tym muzykę irańską i jazz.

Festiwal Barbakan na Lubiczu odbył się w krakowskiej dzielnicy Barbakan 10 lipca 2018 roku. Wydarzenie ma na celu promocję polskiego dziedzictwa poprzez „niezwykłe” programy kulturalne.

W Krakowie przy wsparciu Ministerstwa Kultury odbył się 10. festiwal muzyczny Barbakan na Lubiczu. To regionalne miejsce, w którym odbywają się festiwale muzyczne, teatralne i sztuk wizualnych. Festiwal powstał w 1991 roku jako odpowiedź na upadek komunizmu.

10. festiwal muzyczny Barbakan na Lubiczu odbył się w dniach 13-19 października 2017 w Krakowie i jest wspierany przez Ministerstwo Kultury. To regionalne miejsce festiwali muzycznych, teatralnych i sztuk wizualnych, które powstało z okazji upadku komunizmu w Polsce.

W dniach 23-25 sierpnia odbył się w Krakowie dziesiąty festiwal muzyczny Barbakan na Lubiczu, którego sponsorem był X barrakan.

W tym festiwalu wzięło udział wielu ludzi z całego świata. Nic dziwnego, bo ma niepowtarzalny klimat i klimat.

W Krakowie odbył się X doroczny Barbakan w Lubiczu. To był zaszczyt relacjonować ten festiwal muzyczny i robić zdjęcia z tak ciekawego i wyjątkowego wydarzenia!

Lubicz to historyczna dzielnica Krakowa. W XVI-XVII w. była rezydencją królewską króla Kazimierza Wielkiego. Dziś jest w nim inny rodzaj życia: znajduje się tu wiele barów, kawiarni, klubów nocnych i restauracji, które oferują pyszne dania i koktajle.

W Lubiczy jest mnóstwo atrakcji: bary, restauracje, muzea. Nie tylko to, ale ma kilka niezwykłych obiektów architektonicznych, takich jak Stary Rynek, Zamki na Wawelu – zamki na Wawie.