Festiwal muzyczny Barbakan – bilety już w sprzedaży

Barbakan Music Festival to trzydniowy festiwal muzyczny, który odbędzie się w Krakowie w Teatrze Barbakan w sercu warszawskiej Starówki. Festiwal zaprezentuje artystów z różnych gatunków, w tym muzyki elektronicznej i rocka.

Festiwal ma wiele rodzajów biletów, w zależności od tego, czy jesteś zainteresowany uczestnictwem we wszystkich trzech dniach, czy tylko na jeden dzień. Bilety można kupić na stronie Barbakan Festival lub w kasie Barbican.

Oprócz spektakli odbędą się interaktywne instalacje, warsztaty i wykłady.

Barbakan to ogromny festiwal muzyczny organizowany co roku latem w Krakowie. Tegoroczna impreza odbędzie się w dniach 12-15 lipca. Jak zapowiadają organizatorzy, będzie to „nieopowiedziana historia muzyki elektronicznej”, przedstawiająca „muzykę jako żywy organizm”.

Bilety na Barbakan Music Festival w sprzedaży na stronie Barbakan!

Barbakan Music Festival to coroczny międzynarodowy festiwal muzyczny z naciskiem na awangardę. Festiwal odbywa się w Krakowie i rozpoczął się w 2016 roku jako spin-off oryginalnego Barbican Music Festival, który odbył się w Londynie.

Barbakan Music Festival gości jedne z największych nazwisk w muzyce współczesnej. Obejmuje to Aphex Twin, Squarepusher, Björk i wiele innych. Festiwal gościł również legendę jazz fusion, Roya Ayersa, w pierwszym roku swojego istnienia.

Jeden z najgorętszych festiwali w Europie, Barbakan Music Festival powraca po raz szósty. Odbędzie się w Krakowie w dniach 28 września – 2 października. Ten festiwal muzyczny to ogromne, trzydniowe wydarzenie, w którym biorą udział artyści z ponad 30 krajów.

Bilety na Barbakan Music Festival są już w sprzedaży na tegoroczną edycję. Festiwal odbywa się w Krakowie, gdzie ludzie mogą cieszyć się różnorodną muzyką, a także zwiedzać główne atrakcje miasta, takie jak Zamek Królewski na Wawelu i Cmentarz Żydowski Kazimierz.

Barbakan Music Festival to największy i najaktywniejszy festiwal muzyczny w Krakowie. Festiwal odbywa się w wyjątkowym miejscu – Barbakan, starym budynku kina, znajdującym się obok cmentarza żydowskiego.

Bilety na tegoroczny festiwal już w sprzedaży. Ci, którzy chcą cieszyć się wspaniałymi koncertami jednych z najlepszych nazwisk w świecie muzyki, powinni pospieszyć się i zdobyć bilety.

Barbakan Music Festival to coroczny festiwal muzyczny organizowany w samym sercu Krakowa. Festiwal działa od 2010 roku i słynie z wysokiej jakości dźwięku i produkcji.

Barbakan Music Festival odbędzie się w dniach 26-27 października br. Bilety są w sprzedaży do 26 maja 2019 roku.

Barbakan Music Festival to 3-dniowe wydarzenie, które odbędzie się w dniach 11-13 maja 2019 w Krakowie w Pałacu Kultury i Nauki.

Barbakan Music Festival został nazwany na cześć legendarnego barbakanu Starego Miasta Krakowa, który jest jednym z najważniejszych zabytków w Europie. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w polskim kalendarzu kulturalnym.

Barbakan Music Festival powraca z nowym akcentem! Po raz pierwszy festiwal odbędzie się w Krakowie. Festiwal odbędzie się w dniach 18-20 września.

X Barbican Festival wraca do Krakowa we wrześniu na swój drugi pokaz. Festiwalowe pięć dni tanich biletów i wyjątkowej mieszanki muzyki przemawia do wszystkich melomanów i tych, którzy nigdy wcześniej nie byli.

Barbakan Music Festival odbywa się w ramach prestiżowego X-Barbican Music Festival w Krakowie. Podczas trzydniowego festiwalu wystąpi zróżnicowany skład światowej sławy muzyków i DJ-ów.

Barbakan Music Festival odbędzie się od 28 września do 1 października 2019 roku w kultowym budynku Barbakan przy Placu Nowym. Odbywający się dla upamiętnienia dorobku kulturalnego dziesięciu polskich kompozytorów festiwal ma na celu poznanie różnych stylów muzycznych i zapewni wszystkim odwiedzającym niezapomniane wrażenia.