Barbakan Music Festival to coroczny festiwal muzyczny organizowany przez Barbakan w Krakowie

Barbakan Music Festival to coroczny festiwal muzyczny organizowany przez Barbakan w Krakowie. Tegoroczna impreza odbędzie się w dniach 4-6 listopada, a bilety są już w sprzedaży.

Edycja Barbakan Music Festival 2018 odbędzie się w znanym i zabytkowym centrum Krakowa, którego brukowane podwórka zapewniają doskonałe warunki do koncertów odbywających się w odległości zaledwie kilkuset metrów.

Barbakan Music Festival to wielogatunkowy festiwal muzyczny organizowany corocznie w Krakowie. Czternastodniowe wydarzenie przyciąga tysiące melomanów z całej Europy i nie tylko.

Festiwal Muzyki Barbakan ma na celu wypełnienie luki między światem a lokalnością – łącząc różne światy i kultury poprzez dźwięk.

Organizatorzy są bardzo podekscytowani tegorocznym Barbakan Music Festival, który ma być jednym z największych w swojej historii.

Festiwal Barbakan pozwala festiwalowiczom pływać z dala od jedzenia, picia i słońca. Droga wodna łączy wszystkie najważniejsze miejsca i jest ucieczką dla tych, którzy chcą odpocząć od miejskiego życia.

Zespół Barbakan Festival przyjął europejskie podejście do projektowania festiwalu z jego wzornictwem przemysłowym, ponieważ chodzi o bycie nowoczesnym, eleganckim i zrównoważonym.

Trasa wodna Kraków Lubicz biegnąca przez serce kompleksu została zaprojektowana jako „doskonała oaza na świeżym powietrzu”.

Festiwal Barbakan odbędzie się w Krakowie w maju 2019 roku. Jest to czwarta doroczna edycja tego muzycznego festiwalu, na którym wystąpią na żywo artyści tacy jak Frank Ocean i Lady Gaga.

—Barbakan Music Festival to festiwal muzyczny, który został stworzony przez Fundację Barbakan i odbędzie się w Krakowie. Jest to jeden z największych festiwali w Europie.

Bilety na to wydarzenie będą już w sprzedaży od 150 zł. Bilety są limitowane, a krakowianie otrzymują dodatkowe 10% zniżki na swoje bilety.

Po raz pierwszy festiwal odbył się w 2008 roku, a tylko w tym roku wzięło w nim udział ponad 300 000 osób. Nie było kolejek na jedzenie ani wodę, jak w przypadku niektórych innych wydarzeń.

Barbakan Music Festival to jeden z największych festiwali muzycznych w Europie. Czterodniowe wydarzenie odbędzie się na Starym Mieście w Krakowie od 29 lipca do 2 sierpnia.

Bilety na Barbakan Music Festival trafią do sprzedaży 2 lutego o godzinie 11:00 CET.

Barbakan Music Festival to światowej klasy, trzydniowy festiwal muzyczny, który odbywa się w pięknym Krakowie.

W tym roku po raz pierwszy Barbakan Music Festival sprowadza do stolicy dźwięki house i techno. Podczas festiwalu odbędą się dwie sceny z światowej sławy DJ-ami, takimi jak Carl Cox, Richie Hawtin i Tale Of Us jako headliner.

Artyści w składzie to Maceo Plex, Joseph Capriati i Yang Fei Fei. W sumie podczas tego trzydniowego festiwalu, który odbędzie się w dniach 20-22 września 2018 r. zagra 64 artystów. Wszystkie bilety trafią do sprzedaży w niedzielę 12 listopada o godzinie 16:00 GMT – zdobądź swoje już teraz!

Barbakan Music Festival to dwie sceny i pięć dni muzyki na żywo w wykonaniu polskich i międzynarodowych artystów.

Barbakan Music Festival to coroczny 3-dniowy festiwal z trzema scenami w imponującym krakowskim Centrum Barbakan w Lubiczu. Na festiwalu bierze udział ponad 200 artystów grających w ponad 20 różnych gatunkach, w tym jazzie, funku i hip-hopie.

Latem 2018 roku w Krakowie odbędzie się Barbakan Music Festival. Dla tych, którzy nie są świadomi, festiwal jest corocznym wydarzeniem, które odbywa się w różnych miastach na całym świecie.

Kraków jest domem dla wielu ludzi kochających techno-punx, punk rock i metal. To znane miasto z największego klubu muzycznego – The Rock Döwel Kraków, a także oferuje wiele wspaniałych wydarzeń dla fanów muzyki.

X barbican music festival odbędzie się od 28 lipca do 12 sierpnia, a bilety w sprzedaży od teraz do 20 czerwca.